ADATA XPG zdroj PYLON 550W 80+ BRONZE
ADATA XPG zdroj PYLON 550W 80+ BRONZE
XPG PYLON
SUROVÁ ENERGIE
- Měniče DC-DC
 - Certifikace 80PLUS BRONZE
 - Nepřerušené napájení pro zajištění provozu systému 24 hodin denně a 7 dní v týdnu
 - 120mm FDB ventilátor s tichým provozem
 - Kompatibilita s vysokoproudým +12V rozvodným systémem
 - Hlavní japonský kondenzátor
 - Několik konektorů PCI-E 2.0 s 6+2 kolíky
 - Ochrana na průmyslové úrovni OVP, OPP, SCP, OCP, UVP, OTP, NLO, SIP
 - Kompatibilita s ErP 2014 Lot 3
 - Kompatibilita s RoHS
 
XPG PYLON nabízí více než napájecí zdroj s certifikátem BRONZE. Je vybaven vysoce účinnými převodníky DC-DC a nabízí plynulé napájení o 4 různých napětích – díky tomu se jedná o ideální volbu PSU pro všechna použití.
DC-DC okruh s certifikátem BRONZE
Zdroj XPG PYLON vyhovuje požadavkům na funkci režimu spánku podle zásad konstrukce napájecích zdrojů Intel ATX. Všechny řady PYLON jsou vybaveny DC-DC 100% +12V plným napájením(*), které zajišťujte konzistentní a energeticky úsporné napájení, které dokáže podporovat střední a špičkové grafické karty a procesory.
(*) Okruh DC-DC minimalizuje šum způsobený vlněním, zabraňuje nevyváženému zatížení a funguje jako ochranná pojistka pro zachování životnosti součástí počítačové sestavy.
Certifikace 80 Plus Bronze
XPG PYLON je napájecí zdroj s certifikací 80 Plus Bronze, který zajišťuje energetickou úsporu při 20%, 50% a 100% jmenovité zátěže. XPG PYLON rovněž vyhovuje předpisu ErP 2014 Lot 3 a je zkonstruován pro nepřerušené napájení 24 hodin denně a 7 dní v týdnu.
Certifikace Cybenetics ETA a LAMBDA
Řada XPG PYLON je certifikována od společnosti Cybenetics pro svoji účinnost a nízkou hlučnost. Ve své kategorii získala nejvyšší hodnocení dle standardů ETA i LAMBDA.
Ventilátor s 120mm fluidním dynamickým ložiskem (FDB)
Ovládání zabudovaného ventilátoru s 120mm fluidním dynamickým ložiskem (FDB) začíná přibližně při 700 ot./min. (při okolní teplotě 25°C) a udržuje nízké otáčky ventilátoru až do zatížení přibližně 70 %.
Provozní prostřední je udržováno tiché a úsporné a tím prodlužuje svoji životnost.
Hlavní japonský kondenzátor při 105°C
Vysoce kvalitní 105°C hlavní japonský kondenzátor v řadě XPG PYLON Bronze zajišťuje skvělou životnost a nabízí nejvyšší stabilitu a spolehlivost.
8 úrovní průmyslové ochrany
Zdroj XPG PYLON byl zkonstruován pro úspornost a bezpečnost a vztahuje se na něj 3letá záruka. Nabízí všechny základní způsoby ochrany, jako jsou OPP, UVP, OVP, SCP, OTP a OCP, a také NLO a SIP, které se nacházejí ve středních a špičkových PSU. To je zárukou zachování nejvyšších standardů stability a zabezpečení v této kategorii.
TECHNICKÉ PARAMETRY PSU
| Hodnocení 80 PLUS | BROZNZE | 
| Verze ATX | Intel ATX 12V V2.4 (časování splňuje specifické pokyny Intel ATX12V ve verzi 2.52) | 
| Ochrany | OCP / OVP / UVP / OPP / SCP / OTP / NLO / SIP | 
| Certifikace | CB(62368+60950) / TUV / cTUVus / CE / FCC / BSMI / CCC / RCM / EAC / EAC RoHS / NOM | 
| PFC | 0,99 | 
| Vstupní napětí | 100-240V | 
| Vstupní proud | 750W: 10A/5A, 650W: 10A/5A , 550W: 8A/4A , 450W: 7A/3.5A | 
| Vstupní kmitočet | 50Hz - 60Hz | 
| Provozní teplota | 40? | 
| Velikost větráku | 120mm | 
| Ložisko větráku | FDB (fluidní dynamické ložisko) | 
| Rychlost větráku | 2000 ot./min. | 
| Střední doba mezi poruchami | 100 K hodin při 25? | 
| Konektor ATX se 24 kolíky | 1 | 
| EPS 8 (4+4) kolíkový konektor | 750W : 1 / 650W : 1 / 550W : 1 / 450W: 1 | 
| Konektor SATA | 750W : 7 / 650W : 7 / 550W : 5 / 450W: 5 | 
| Periferní 4 kolíkový konektor | 750W : 1 / 650W : 1 / 550W : 1 / 450W: 1 | 
| PCI-E 6+2 kolíkový konektor | 750W : 4 / 650W : 4 / 550W : 2 / 450W: 2 | 
| Záruka | 3 roky | 
.







