AOC MT VA LCD WLED 27" Q27G3XMN/BK - VA panel, 2560x1440, 180Hz, HDMI, DP, pivot
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:VESA montáž; Rozhraní vstup:HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; DP počet:1; DP verze:1.4; Barevná hloubka (bit):8; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:VA; Jas (cd/m2):700; Kontrast:1:4000; Obnovovací frekvence displeje (Hz):180.... více
Běžná cena: 8 242  (-1%)
Skladem > 5 ks
Kód: 147948
Kód dod.: Q27G3XMN/BK
EAN: 4038986181440
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: AOC
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
2560x1440
VESA montáž
Energetická třída
G
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
VA
Použití
Herní
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní výstup
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
1
DP počet
1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
4000
Hmotnost (kg)
5,5
Jas (cd/m2)
700