APPLE AirPods Pro 2021

Typ sluchátek:Špunty; Rozhraní sluchátek:Bluetooth; Využití:Poslech hudby; Vlastnosti sluchátek:S mikrofonem, Ovládání hlasitosti; Konektivita:BlueTooth; Verze Bluetooth:5.0; Mikrofon; Konstrukce mikrofonu:Integrovaný; Funkce mikrofonu:Potlačení šumu.... více
Běžná cena: 7 290  (-12%)
5 289.26 Kč bez DPH
Na dotaz
6 400 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1216535
Kód dod.: mlwk3zm/a
EAN: 194252721384
Záruka: 12 Měsíc(ů)
Výrobce: Apple
Popis a parametry

APPLE AirPods Pro 2021

AirPods Pro

Technické specifikace:

Audio technologie

Aktivní potlačování hluku
Režim propustnosti
Adaptivní ekvalizace
Soustava průduchů na vyrovnávání tlaku
Speciální budič Apple s vysoce pohyblivou membránou
Speciální zesilovač s vysokým dynamickým rozsahem
Prostorový zvuk s dynamickým snímáním polohy hlavy4

Snímače

Dva mikrofony s formováním paprsku
Mikrofon namířený dovnitř
Dvě optická čidla
Pohybový akcelerometr
Řečový akcelerometr
Tlakový snímač

Čip

SiP s čipem H1

Ovládání

Jedním stisknutím zapneš a zastavíš přehrávání nebo přijmeš hovor
Dvojitým stisknutím přeskočíš dopředu
Trojitým stisknutím přeskočíš dozadu
Podržením přepneš mezi aktivním potlačováním hluku a režimem propustnosti
Frází „Hey Siri“ aktivuješ hlasové ovládání s možností třeba pustit určitou skladbu, někomu zavolat nebo zapnout navigaci

Odolnost proti potu a vodě

Odolnost proti potu a vodě (IPX4)3

Rozměry a hmotnost

AirPody Pro (jeden)5
Výška: 30,9 mm
Šířka: 21,8 mm
Tloušťka: 24,0 mm
Hmotnost: 5,4 g

MagSafe nabíjecí pouzdro5
Výška: 45,2 mm
Šířka: 60,6 mm
Tloušťka: 21,7 mm
Hmotnost: 45,6 g

Nabíjecí pouzdro

Funguje s MagSafe nabíječkou, nabíječkami s certifikací Qi a s drátovými nabíječkami připojenými konektorem Lightning

Baterie

AirPody Pro

Až 4,5 hodiny poslechu na jedno nabití (až 5 hodin při vypnutém aktivním potlačování hluku a propustnosti)6
Až 3,5 hodiny hovoru na jedno nabití7

AirPody Pro s MagSafe nabíjecím pouzdrem
Víc než 24 hodin poslechu1
Víc než 18 hodin hovoru8
Za 5 minut se v nabíjecím pouzdře nabijí zhruba na hodinu poslechu? nebo zhruba na hodinu hovoru1°

Připojení

Bluetooth 5.0

Zpřístupnění

Funkce zpřístupnění pomáhají lidem s postižením dostat z nových AirPodů Pro co nejvíc. Dostupné funkce zpřístupnění:
Živý poslech11

Požadavky na systém

Modely iPhonu nebo iPodu touch s nejnovější verzí iOS12
Modely iPadu s nejnovější verzí iPadOS12
Modely Apple Watch s nejnovější verzí watchOS12
Modely Macu s nejnovější verzí macOS12
Modely Apple TV s nejnovější verzí tvOS12

1. Testy provedl Apple v říjnu 2019 s předvýrobními AirPody Pro s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 11 Pro Max s předvýrobním softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů Pro, dokud nepřestalo hrát první sluchátko. Vybité AirPody Pro se nechaly plně nabít a potom znovu hrát, dokud se první sluchátko nevybilo. Cyklus se opakoval, dokud nebyly AirPody Pro i nabíjecí pouzdro úplně vybité. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
2. Sdílení zvuku nepodporují iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE (1. generace), 12,9palcový iPad Pro (1. generace), 9,7palcový iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 4, Apple Watch a Mac.
3. AirPody Pro jsou odolné proti potu a vodě při jiných než vodních sportech. AirPody Pro prošly testy v kontrolovaných laboratorních podmínkách a vyhovují specifikaci IPX4 podle normy IEC 60529. Odolnost proti potu a vodě není trvalá a může se v důsledku normálního opotřebení postupem času snížit. Nepokoušej se nabíjet mokré AirPody Pro. Pokyny k čištění a sušení najdeš na stránce https://support.apple.com/cs-cz/HT210711.
4. Prostorové stereo podporuje stereo obsah v iOS 15 nebo novějším, Apple Music s Dolby Atmos nebo 5.1 a video obsah nahraný v 5.1, 7.1 nebo Dolby Atmos v podporovaných aplikacích.
5. Velikost a hmotnost se liší podle konfigurace a výrobního procesu.
6. Testy provedl Apple v říjnu 2019 s předvýrobními AirPody Pro s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 11 Pro Max s předvýrobním softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. S vypnutým potlačováním hluku a režimem propustnosti byla doba poslechu až 5 hodin. Testování spočívalo v úplném vybití baterie AirPodů Pro, dokud nepřestalo hrát první sluchátko. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
7. Testy provedl Apple v říjnu 2019 s předvýrobními AirPody Pro s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 11 Pro Max s předvýrobním softwarem. Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testování spočívalo v úplném vybití AirPodů Pro při telefonátu v mobilní síti, dokud první sluchátko nepřestalo přenášet zvuk hovoru. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
8. Testy provedl Apple v říjnu 2019 s předvýrobními AirPody Pro s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 11 Pro Max s předvýrobním softwarem. Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testování spočívalo v úplném vybití AirPodů Pro při telefonátu v mobilní síti, dokud první sluchátko nepřestalo přenášet zvuk hovoru. Vybité AirPody Pro se nechaly nabít na 100 procent a potom byl znovu zahájen mobilní telefonát, který probíhal, dokud první sluchátko nepřestalo přenášet zvuk hovoru. Cyklus se opakoval, dokud nebyly AirPody Pro i nabíjecí pouzdro úplně vybité. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
9. Testy provedl Apple v říjnu 2019 s předvýrobními AirPody Pro s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 11 Pro Max s předvýrobním softwarem. Playlist se skládal z 358 různých skladeb nakoupených v iTunes Storu (kódování AAC 256 kb/s). Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testy pětiminutového nabíjení probíhaly s vybitými AirPody Pro, které se 5 minut nechaly nabíjet a potom hrát, dokud se první AirPod Pro nevybil. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
10. Testy provedl Apple v říjnu 2019 s předvýrobními AirPody Pro s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem a softwarem ve spojení s iPhony 11 Pro Max s předvýrobním softwarem. Hlasitost byla nastavená na 50 % a aktivní potlačování hluku bylo zapnuté. Testy pětiminutového nabíjení probíhaly s vybitými AirPody Pro, které se 5 minut nechaly nabíjet a potom se přes ně uskutečnil mobilní telefonát, dokud první AirPod Pro nepřestal přenášet zvuk hovoru. Výdrž baterie závisí na nastaveních a způsobu používání zařízení, na prostředí a mnoha dalších faktorech.
11. Vyžaduje nejnovější verzi iOS nebo iPadOS.
12. AirPods Pro se dají používat jako Bluetooth sluchátka se zařízeními Apple, která používají starší software, i se zařízeními jiných výrobců než Apple. Jejich funkčnost je ale v takovém případě omezená.

.
Typ sluchátek
Špunty
Rozhraní sluchátek
Bluetooth
Vlastnosti sluchátek
Ovládání hlasitosti
Mikrofon
Ano
Hmotnost (g)
5.4
Konektivita
BlueTooth
Verze Bluetooth
5.0
Výdrž baterie (h)
4.5
Výdrž pouzdra (h)
24
Využití
Poslech hudby
Způsob nabíjení
Lightning
Funkce
Vyměnitelné špunty
Konstrukce mikrofonu
Integrovaný
Stupeň krytí IP
IPx4
Funkce mikrofonu
Potlačení šumu

APPLE AirPods Pro 2021

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
AllComputers - Jan Tobiška
Masarykovo náměstí 42
50346 Třebechovice pod Orebem
Česká republika
IČO: 66790794
DIČ: CZ7205083083