Cisco Catalyst C1000-48P-4G-L, 48x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH

48x10/100/1000, 4xSFP, PoE.... více
Běžná cena: 55 093  (-47%)
23 961.98 Kč bez DPH
Skladem 5 ks
28 994 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 839978
Kód dod.: C1000-48P-4G-L-RF
EAN: 889728460255
Záruka: 60 Om.Doživot
Výrobce: Cisco
Popis a parametry

Cisco Catalyst C1000-48P-4G-L, 48x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH

Cisco Catalyst C1000-48P-4G-L Switch

Jedná se o produkt z programu REFRESH (-RF). V rámci tohoto programu jsou nabízena opravená zařízení, případně zařízení z kvartálových rotací. REFRESH zařízení disponují stejnými funkcemi, podporou a zárukou, jako zařízení zcela nová.

Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem, prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví.

Technické specifikace:

Provedení Rack-mountable
Porty 48 x 10/100/1000 + 4 x SFP
Console: RJ-45, USB mini-B, USB A
Výkon Switching capacity: 104 Gbps
Forwarding performance (64-byte packet size): 77.38 Mpps
Power over Ethernet (PoE) Ano, 370W
Počet VLAN ID 4096
Maximum aktivních VLAN 256
Standardy IEEE 802.1D STP IEEE 802.1p CoS Prioritization IEEE 802.1Q VLAN IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.1X IEEE 802.1ab LLDP
Bluetooth v4.0,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af and IEEE 802.3at, IEEE 802.3ah (100BASE-X single/multimode fiber only),
IEEE 802.3x full duplex on 10BASE-T, 100BASE-TX, and 1000BASE-T ports, IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000BASE-X, RMON I and II standards, SNMP v1, v2c, and v3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3ae 10 Gigabit Ethernet, IEEE 802.1ax
Velikost MAC tabulky 16 000
CPU ARM v7 800MHz
RAM 512 MB
Flash 256 MB
Napájení 100-240 V (50-60 Hz)
Rozměry (Š x H x V) 44.5 cm x 35 cm x 4.39 cm
Hmotnost 5.43 kg
Provozní teplota -5 až 50°C
Provozní vlhost 5 - 90%
Skladovací teplota -25 až 70 °C

Stránky produktu: https://www.cisco.com/c/en/us/support/switches/catalyst-1000-48p-4g-l-switch/model.html
.

Maximální počet portů
48
Provedení
Rack mounted 19"
Technologie
Gigabit Ethernet 1000Mbps
Management
SNMP/RMON
Vlastnosti switche
Fuknce POE po portech

Cisco Catalyst C1000-48P-4G-L, 48x10/100/1000, 4xSFP, PoE - REFRESH

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
AllComputers - Jan Tobiška
Masarykovo náměstí 42
50346 Třebechovice pod Orebem
Česká republika
IČO: 66790794
DIČ: CZ7205083083