Creative OUTLIER AIR SPORT sluchátka

Typ sluchátek:Špunty; Rozhraní sluchátek:Bluetooth; Vlastnosti sluchátek:S mikrofonem.... více
Běžná cena: 3 062  (-23%)
1 951.24 Kč bez DPH
Na dotaz
2 361 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 686923
Kód dod.: 51EF0830AA001
EAN: 5390660192647
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Creative Labs
Popis a parametry

Creative OUTLIER AIR SPORT sluchátka

CREATIVE OUTLIER AIR SPORTS

Skutečně bezdrátová sluchátka do uší odolná proti potu vhodná pro sport i do práce

Skutečně bezdrátová sluchátka

S výdrží baterií, kterou překonávají dokonce i typ Outlier Air, se mohou sluchátka Creative Outlier Air Sports chlubit přehráváním neuvěřitelných 30 hodin se 10 hodinami na jedno nabití. Jsou také vybavena grafenovou membránou měničů, rozhraním Bluetooth 5.0 a zvukovými kodeky aptX a AAC pro přesnou a vyváženou reprodukci zvuku.

30 HODIN1 RYZÍ ZÁBAVY
Sluchátka Outlier Air Sports se mohou pochlubit úžasnou 10hodinovou dobou přehrávání na jedno nabití, nabízí neuvěřitelnou celkovou dobu přehrávání až 30 hodin, čímž překonávají drtivou většinu konkurence. Můžete během maratonu poslouchat hudbu, aniž byste museli sluchátka každé 3 až 6 hodin nabíjet - Outlier Air Sports vám vydrží, dokud nedoběhnete až za cílovou čáru, a ještě dál.

PRÉMIOVÉ NABÍJECÍ POUZDRO
Elegantní nabíjecí pouzdro v prémiovém hliníkovém plášti váží pouhých 54g, je malé a snadno se nosí s sebou. Když skončíte s poslechem, sluchátka jednoduše uložíte do pouzdra, které je automaticky dobije na 100 % pro příští poslech. Pouzdro se dá také dobíjet přes dodaný kabel USB pro přechod z typu C na typ A pro nabíjecí port.

PRACUJTE NA SOBĚ
Přejděte s cvičením na vyšší úroveň, nebo ještě lépe, překonejte svůj osobní rekord! Sluchátka Creative Outlier Air Sports s certifikovanou odolností proti vodě IPX5 zvládnou všechen ten tvrdě vydřený pot, občasné šplíchnutí a dokonce déšť.

CELODENNÍ POHODLÍ A SPOLEHLIVÉ USAZENÍ
Absolutně bezdrátová sluchátka Creative Outlier Air Sports drží bez ohledu na to, co děláte. Proběhly komplexní testy, právě aby se dosáhlo dokonalého usazení, které vydrží všechny druhy aktivit. Tato sluchátka mají neobyčejně pohodlné a ergonomické provedení s měkkými silikonovými koncovkami, které je vhodné pro celodenní nošení, a dokonalou kvalitu zvuku.

Sluchátka si prostě zasunete do uší a lehkým pootočením spolehlivě usadíte - můžete „vypnout“ všechny zvuky z okolí a skutečně se ponořit do hudby!

MĚNIČE VYLEPŠENÉ GRAFENEM
Pro dosažení dokonalosti zvuku jsme použili 5,6 mm grafenem vylepšené měniče nejvyšší kvality - z nejtenčího a nejtvrdšího nanomateriálu na světě, který je lehčí než papír, pevnější než ocel a vodivější než měď. Měniče spotřebují minimální množství energie a poskytují vynikající kvalitu zvuku, takže sluchátka Outlier Air Sports mohou optimalizovat výkon pro skvělou reprodukci zvuku s přesnými výškami, vyváženými středy a ohromujícími basy.

Motivujte se údernými rytmy a energií hudby, když si dáváte pořádný zápřah v posilovně!

BLUETOOTH 5.0 LOW ENERGY S TECHNOLOGIEMI APTX® A AAC
Sluchátka Outlier Air Sports jsou vybavena nejnovějším rozhraním Bluetooth 5.0, které dosahuje přenosové rychlosti dvakrát větší než Bluetooth 4.2 při nižší spotřebě energie. Díky podporovaným zvukovým kodekům aptX a AAC můžete očekávat bohatý zvuk vyšší kvality s plynulejším a nepřerušovaným streamováním a dopřát si špičkový poslech.

STEREOFONNÍ VOLÁNÍ S INTELIGENTNÍMI ASISTENTY
Stávající skutečně bezdrátová sluchátka mají jednu velkou nevýhodu, a sice, že umožňují hovory pouze mono, kdy je zvuk slyšet jenom z jedné strany a většinou se omezuje na pravé sluchátko. Se sluchátky Outlier Air Sports můžete slyšet zvuk z obou, když voláte, a zároveň máte přístup k Siri nebo Asistentovi Google! Obě sluchátka jsou vybavena vestavěným mikrofonem pro hovory a funkce inteligentního asistenta. Stačí určit preferovanou stranu pro ovládání hlavní jednotky. Sekundární sluchátko se pak automaticky spáruje - nemusíte dělat nic dalšího!

BEZPROBLÉMOVÉ POUŽITÍ
Abyste mohli sledovat okolí, když jdete na kávu, použijte jenom jedno sluchátko! Až vložíte jedno sluchátko zpátky do nabíjecího pouzdra, jednotka, která je dosud v provozu, automaticky převezme ovládací prvky hlavní jednotky s funkcemi přehrávání/pozastavení, hovorů a inteligentního asistenta. Sluchátka vypnete stisknutím a podržením tlačítka, nebo je prostě vložíte do nabíjecího pouzdra a vypnou se automaticky.

OBSAH:

Skutečně bezdrátová sluchátka do uší Outlier Air Sports
Nabíjecí pouzdro, USB typu C
1 pár nástavců do uší o velikostech (XS), (S) a (M)
Pásek na zápěstí
Nabíjecí kabel z USB typu C na typ A
Stručná úvodní příručka a letáky

1 Uvedené výdrže baterií byly stanoveny při střední hlasitosti. Skutečná výdrž baterií se může lišit podle nastavení a podmínek prostředí.

NAPROSTÁ VOLNOST BEZ DRÁTŮ
Zbavte se natrvalo sluchátek s kabely a používejte zvukový adaptér Creative BT-W3 (prodává se samostatně), který vám umožní užívat si vysoce kvalitní zvuk bez drátů se zařízeními bez funkce Bluetooth! Povolte bezdrátový poslech v konzoli PS4™ nebo Nintendo Switch™ nebo vylepšete stávající možnosti poslechu přes Bluetooth u počítače PC nebo Mac špičkovými kodeky aptX.

Produkt Creative podporuje 4 kodeky – aptX LL, aptX HD, aptX a SBC a má praktickou funkci pro výběr kodeků, díky níž poznáte, který kodek právě používáte, a snadno přepnete na kodek, který potřebujete. Zařízení Creative BT-W3 se napájí přes připojení USB-C, využívá technologii Plug and Play a nevyžaduje žádné další ovladače ani baterie!

.
Typ sluchátek
Špunty
Rozhraní sluchátek
Bluetooth
Vlastnosti sluchátek
S mikrofonem

Creative OUTLIER AIR SPORT sluchátka

Zadejte prosím své jméno
Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
AllComputers - Jan Tobiška
Masarykovo náměstí 42
50346 Třebechovice pod Orebem
Česká republika
IČO: 66790794
DIČ: CZ7205083083