Animate for TEAMS MP ENG EDU RNW Named, 12 Months, Level 2, 10 - 49 Lic

Pro koho je licence určena:Charita; Jazyk:Anglický; Způsob licencování:Pronájem; Typ licence:Online ESD; Perioda placení:1 rok.... více
3 784.3 Kč bez DPH
Na dotaz
4 579 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1192739
Kód dod.: 65272419BB02A12
Záruka: 6 Měsíc(ů)
Výrobce: Adobe
Popis a parametry

Animate for TEAMS MP ENG EDU RNW Named, 12 Months, Level 2, 10 - 49 Lic

Nová éra animace

Pořiďte si Animate jako součást služby Adobe Creative

Animujte vše, co vás napadne
Vytvářejte interaktivní animace pro hry, televizní pořady a web. Rozhýbejte kreslené postavy a reklamní proužky. Vytvářejte animované malůvky a avatary. Osvěžte e-learningový obsah a infografiku přidáním různých akcí. S aplikací Animate můžete rychle publikovat obsah na různých platformách v téměř libovolném formátu a oslovit publikum na různých zařízeních.

Vytvářejte herní obsah
Tvořte interaktivní webový a mobilní obsah pro hry a reklamy pomocí výkonných kreslicích a animačních nástrojů. Vytvářejte herní prostředí, navrhujte úvodní obrazovky a integrujte do vytvářeného obsahu zvuky. Sdílejte své animace jako obsah pro rozšířenou realitu. Návrhy všech položek a kódování můžete provádět přímo v aplikaci Animate.

Vytvořte postavy a vdechněte jim život
Kreslete osobitější postavy pomocí živých štětců aplikace Adobe Fresco, které rozpíjí a mísí barvu jako skutečné štětce. Poté postavy pomocí jednoduchých animací po snímcích naučte chodit, mrkat a mluvit. Nebo vytvořte interaktivní webové bannery reagující na akce uživatelů, jako jsou pohyby myší, kliknutí a klepnutí.

Publikování pro všechny platformy
Oslovte uživatele počítačů a mobilních zařízení i televizní diváky. Exportujte své animace v různých formátech, včetně HTML5 Canvas, WebGL, Flash/Adobe AIR nebo SVG. Můžete přidávat kód přímo do svých projektů a dokonce přidávat akce bez programování.

Prozkoumejte nové možnosti
Animate se stále zlepšuje díky novým funkcím, které pravidelně přidáváme. S členstvím ve službě Creative Cloud je získáte, jakmile je zveřejníme.

Zbrusu nové moderní rigování
Využijte výkonné nástroje pro pokřivení a rigování, díky kterým snadno vytvoříte přirozeně vypadající animace z obsahu aplikací Photoshop a Illustrator.

Rychlé sdílení a publikování
Své kompozice můžete jedním kliknutím nasdílet na sociálních sítích ve svých oblíbených formátech. Nyní s podporou pro Twitter, YouTube, video a animované soubory GIF.

Panel Datové zdroje
Tento panel, který nyní podporuje zvukové klipy a další animace, nabízí předem připravené datové zdroje, které zrychlí vaší práci. Vyberte si z řady postav, pozadí, zvuků a pohybových datových zdrojů.

Výuková lekce pro začátečníky
Začněte animovat rychleji díky nové užitečné výukové lekci, která vás krok za krokem provede základy vaší první animace.

.
ParametryPorovnání
Jazyk
Anglický
Pro koho je licence určena
Charita
Způsob licencování
Pronájem
Typ licence
Online ESD
Perioda placení
1 rok

Animate for TEAMS MP ENG EDU RNW Named, 12 Months, Level 2, 10 - 49 Lic

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
AllComputers - Jan Tobiška
Masarykovo náměstí 42
50346 Třebechovice pod Orebem
Česká republika
IČO: 66790794
DIČ: CZ7205083083
GoPay
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay