ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Běžná cena: 4 227  (-15%)
Skladem > 5 ks
Kód: 1355020
Kód dod.: PG27FFS1A
EAN: 4717677324242
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASRock
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Lesklý
Rozlišení displeje
1920x1080 (Full HD)
3.5mm Jack
Výbava
VESA montáž
Výbava
HDR
FreeSync
Reproduktory
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Standardní záruka (roky)
3
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Hmotnost (kg)
4,13
Jas (cd/m2)
350