ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, 3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; USB počet:3; USB verze:3.2.... více
Běžná cena: 10 155  (-16%)
Na dotaz
Kód: 1355021
Kód dod.: PG27QFW2A
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: ASRock
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
3.5mm Jack
DisplayPort
USB 3.2 Gen 1
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Nastavitelná výška
FreeSync
HDR
Výškově stavitelný
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
3
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
400
Hmotnost (kg)
5,45
Jas (cd/m2)
400