ASUS LCD 27" VG27AQM5A TUF Gaming QHD 2560x1440 300Hz ELMB Fast IPS ELMB Sync 0.3ms (GTG) Stereo speaker 95% DCI-P3
Běžná cena: 8 911  (-9%)
Skladem > 5 ks
Kód: 1011179
Kód dod.: 90LM0BG0-B01971
EAN: 4711387860113
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozlišení displeje
2560x1440
USB 2.0
3.5mm Jack
Výbava
VESA montáž
Výbava
Reproduktory
HDR
FreeSync
G-Sync
Energetická třída
E
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Použití
Herní
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
10
USB počet
1
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
260
Hmotnost (kg)
5
Jas (cd/m2)
400