ASUS LCD 27" VG27UQ1A TUF Gaming HDR, 160Hz, ELMB Sync, 1ms, 95% DCI-P3, DisplayWidget Center, AMD FreeSyn, NVIDIA,G-SYN
Běžná cena: 10 375  (-8%)
Na dotaz
Kód: 1011154
Kód dod.: 90LM0AR0-B01371
EAN: 4711387747797
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
Rozlišení displeje
3840x2160 (4K UHD)
3.5mm Jack
Výbava
Redukce modrého světla
Výbava
FreeSync
G-Sync
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
160
Hmotnost (kg)
4,8
Jas (cd/m2)
300