ASUS LCD 27" XG27AQDMGR, 1440p TrueBlack Glossy™ OLED, 240 Hz, 0.03 ms, Neo Proximity Sensor, ASUS OLED Care Pro, ELMB,
Běžná cena: 14 523  (-8%)
Skladem > 5 ks
Kód: 1011246
Kód dod.: 90LM0CC0-B01171
EAN: 4711636157674
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Lesklý
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
3.5mm Jack
Rozhraní
DisplayPort
USB 3.2 Gen 1
HDMI
Výbava
Senzor přítomnosti
G-Sync
Pivot
Nastavitelná výška
FreeSync
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
OLED
Úhlopříčka displeje (")
26,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
6,6
Jas (cd/m2)
1300