ASUS LCD 27" XG27AQWMG ROG Strix OLED, 2560x1440, 280 Hz, 0.03 ms, HDR, Vesa, DP, Hdmi, USB, Black
Běžná cena: 16 361  (-9%)
Skladem 4 ks
Kód: 1011244
Kód dod.: 90LM0BZ0-B01171
EAN: 4711636168991
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Povrchová úprava displeje
Lesklý
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
DisplayPort
Rozhraní
USB 3.2 Gen 1
HDMI
3.5mm Jack
Výbava
Pivot
Výbava
Nastavitelná výška
FreeSync
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
WLED
Použití
Herní
Úhlopříčka displeje (")
26,5
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
280
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03