ASUS LCD 34" VU34WCIP-W Eye Care 3440x144 Frameless, 100Hz, USB-C PD 65W, Stereo Speakers, Care Plus technology
Běžná cena: 10 111  (-7%)
Na dotaz
Kód: 1011164
Kód dod.: 90LM0AIT-B01M71
EAN: 4711387740149
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Formát obrazovky
21:9
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozlišení displeje
3440x1440
Rozhraní
3.5mm Jack
USB 3.2 Gen 1
USB Type-C
Výbava
Zakřivený panel
FreeSync
Nastavitelná výška
VESA rozměry
100x100
Typ panelu
VA
Vlastnost
Prohnutý
Úhlopříčka displeje (")
34
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Hmotnost (kg)
5,21
Jas (cd/m2)
300