ASUS LCD VA27AQSE, 27" 2560x1440, 350nits, 1ms, 75Hz, Repro, Audio, Vesa, DP, HDMI, VGA, Black
Běžná cena: 4 275  (-6%)
Na dotaz
Kód: 1011222
Kód dod.: 90LM06G1-B02171
EAN: 4711387984925
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Asus
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Matný
Rozlišení displeje
2560x1440
Rozhraní
VGA
3.5mm Jack
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Pivot
Typ panelu
IPS
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
75
Hmotnost (kg)
5,55
Jas (cd/m2)
350