CHIEFTEC skříň Libra Series/Minitower, 350W, LT-01B-350S8, Black, USB 3.0
Integrovaný zdroj; Provedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):350; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":2; Počet pozic 3.5" (HDD):3; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.... více
Běžná cena: 1 644  (-5%)
Na dotaz
Kód: 1022278
Kód dod.: LT-01B-350GPB
EAN: 4710713234635
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Chieftec
Popis a parametry
ParametryPorovnání
Provedení skříně
Mini Tower / micro ATX
Barva skříně
Černá
Počet pozic 5.25"
2
Počet pozic 3.5" (HDD)
3
Počet pozic 2.5" (SSD)
1
Vybavení PC skříně
Přední Audio panel
Vybavení PC skříně
Přední USB panel
Bočnice
Plná
Podsvícení
bez podsvícení
Výkon zdroje (W)
350
Integrovaný zdroj
Ano