Chytrá čistička vzduchu - GARNI 45T OneCare

Chytrá čistička vzduchu, model GARNI 45T OneCare, zajistí ve vaší domácnosti nebo kanceláři pomocí osmistupňového filtračního systému a zabudovanému čidlu na měření pevných částic PM2.5 čistý a zdravý vzduch. Díky snadno čitelnému inverznímu LCD displeji s vysokým kontrastem, funkcí zvlhčování vzduchu, tichému chodu, a... více
Běžná cena: 9 894  (-19%)
6 633.06 Kč bez DPH
Skladem
8 026 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 485152
Kód dod.: GARNI 45T OneCare
EAN: 8592733020933
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Popis a parametry

Chytrá čistička vzduchu - GARNI 45T OneCare

Chytrá čistička vzduchu, model GARNI 45T OneCare, zajistí ve vaší domácnosti nebo kanceláři pomocí osmistupňového filtračního systému a zabudovanému čidlu na měření pevných částic PM2.5 čistý a zdravý vzduch. Díky snadno čitelnému inverznímu LCD displeji s vysokým kontrastem, funkcí zvlhčování vzduchu, tichému chodu, automatickému a nočnímu režimu, možnosti sledovat naměřené hodnoty online a možnosti spouštění pomocí dalších zařízení je model GARNI 45T OneCare zajímavým prvkem chytré domácnosti.

Model GARNI 45T OneCare má vestavěný WiFi modul a podporuje platformu pro internet věcí (IOT) Tuya. Přes mobilní aplikaci Tuya Smart (lokalizováno mimo jiné také do českého jazyka) nebo Smart Life lze prohlížet naměřené hodnoty kvality vzduchu ve vnitřních prostorách a ovládat její funkce. Na základě naměřených hodnot jinými zařízeními podporujícími platformu Tuya, např. chytrým měřičem kvality vzduchu GARNI 210T OneCare , lze plně automatizovat zapínání a vypínání čističky vzduchu a zajistit tak optimální kvalitu vzduchu v daném prostředí.

Podporovanými aplikacemi jsou Tuya Smart pro OS Android a iOS a Smart Life pro os Android a iOS.

Čističku lze ovládat i bez nutnosti použití mobilní aplikace pomocí dotykových tlačítek a dálkového ovladače. Bezpečné použití zajišťuje dětská pojistka proti otevření ochranného krytu, a dlouhou životnost a vysokou účinnost zajišťuje brushless, neboli bezkartáčový motor a automatické připomínání nutnosti výměny filtrů.

Čistička vzduchu model GARNI 45T OneCare byla úspěšně testována na účinnost eliminace prachových částic Státním zdravotním ústavem, přičemž účinnost dosahovala až 100 %.

Tato čistička vzduchu používá 8-stupňový filtrační systém: Předfiltr Odstraňuje viditelné částice jako je prach, vlasy, zvířecí chlupy atd. Filtr studené katalýzy Účinné odstraňování pylového prachu, bakterií a některých škodlivých chemikálií přenášených vzduchem z koberců, podlah, barev na stěnách a čisticích prostředků pro domácnost. Adsorpce formaldehydu, benzenu a TVOC. Filtr s aktivním uhlím Rychlá adsorpce zápachu, rozklad formaldehydu, benzenu, amoniaku, pasivního kouře. Filtr s aktivním uhlím je kombinován s filtrem studené katalýzy do jednoho filtru. Antibakteriální filtr Odstraňuje jemné částice, roztoče, mikroby a bakterie. HEPA filtr Zabraňuje šíření bakteriálních a virových organismů ve vzduchu, eliminuje plísně, prach, alergeny. Třída H12, může odstranit 99% nečistot, zejména nad 0,3 mikronu. HEPA filtr je kombinován s antibakteriálním filtrem do jednoho filtru. Ultrafialové sterilizační světlo Rychle zabíjí viry a bakterie. Vodní filtr Uvolňuje a rozpouští různé stopové prvky prospěšné pro lidské tělo; volný oxid uhličitý je plyn, který přirozeně existuje ve vodě. Má pozitivní vliv na posílení srdce, diurézu, má protizánětlivé a detoxikační účinky napomáhající trávení a zlepšení metabolismu. Čištění vody a absorpce nečistot ve vodě účinně brání množení bakterií. Hnědé kameny uvolňují antibakteriální prášek z nano stříbra. Ionizátor Uvolňuje velké množství aniontů, vytváří záporně nabitý kyslík, shromažďuje částice s kladným nábojem, jako je polétavý prach, bakterie, viry a kouř, zlepšuje kvalitu vzduchu, má mnoho zdravotních výhod.

vhodná pro velikost místnosti 34 až 58 m2 ? objem vyčištěného vzduchu (CADR) – pevné částice 488 m3/h, formaldehyd 90 m3/h ? zabudované čidlo pro měření pevných částic PM2.5 a řízení automatického režimu ? 8-stupňový filtrační systém (předfiltr, filtr studené katalýzy, filtr s aktivním uhlím, antibakteriální filtr, HEPA filtr, ultrafialové sterilizační světlo, vodní filtr, ionizátor) ? funkce zvlhčovače vzduchu ? podpora platformy Tuya, zobrazení dat a ovládání přes aplikaci Tuya Smart nebo Smart Life ? možnost integrace/ovládání přes Google Home, Alexa ? přenos dat na internet pomocí WI-FI připojení ? snadno čitelný inverzní LCD displej s vysokým kontrastem ? senzor okolního světla pro automatické přepnutí do režimu spánku ? LED indikátor čistoty vzduchu (zelená, modrá, žlutá, nebo červená barva) ? měření pevných částic PM2.5 ? dětská pojistka ochranného krytu filtrů ? funkce ionizátoru s možností vypnutí ? ultrafialové sterilizační světlo s možností vypnutí ? 8 rychlostí ventilátoru ? tichý chod, ?38,0 dB (nízká rychlost) ? automatický režim, manuální režim, režim spánku ? časovač nastavitelný od 1 do 12 hodin, v aplikaci lze také zvolit různé časy pro různé dny ? automatické připomínání nutnosti výměny filtrů ? omyvatelný předfiltr ? bezkartáčový motor s vysokou životností ? příkon 85 W ? dotyková tlačítka ? dálkový ovladač ? rozměry 401 x 662 x 232 mm ? Hmotnost 11,3 kg

.

Chytrá čistička vzduchu - GARNI 45T OneCare

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
AllComputers - Jan Tobiška
Masarykovo náměstí 42
50346 Třebechovice pod Orebem
Česká republika
IČO: 66790794
DIČ: CZ7205083083