GIGABYTE LCD - 27" Gaming monitor GO27Q24G, OLED, 2560 x 1440 QHD, 240Hz, 1.5M:1, 275cd/m2, 0.03ms, 2xHDMI, 1xDP
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, G-Sync, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:HDMI, DP; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.1; DP počet:1; DP verze:1.4.... více
Skladem > 5 ks
Kód: 1541189
Kód dod.: GO27Q24G
EAN: 4719331878641
Záruka: 36 Měsíc(ů)
Výrobce: Gigabyte
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Lesklý
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
2560x1440
Výbava
Nastavitelná výška
Pivot
G-Sync
HDR
FreeSync
Výškově stavitelný
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
OLED
Použití
Herní
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
USB umístění
Vzadu
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
10
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
240
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
5,6
Jas (cd/m2)
275