Philips MT 24" 24B2U3301D - 1920x1200,IPS,100Hz,1xHDMI,1xDP,USBhub,USB-C,PD,RJ45,Repro,Pivot
Použití:Profesionální, Herní, Kancelářský; Rozlišení displeje:1920x1200; Úhlopříčka displeje ("):24.1; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla, USB nabíjení; Rozhraní vstup:USB, USB-C, HDMI, DP, LAN, 3,5 mm Jack; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack, USB hub; HDMI počet:1.... více
Běžná cena: 6 627  (-5%)
Na dotaz
Kód: 1681377
Kód dod.: 24B2U3301D/00
EAN: 8721038004434
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
1920x1200
Rozhraní
HDMI
Rozhraní
USB 3.2 Gen 1
USB Type-C
3.5mm Jack
DisplayPort
LAN (RJ-45)
Reproduktory
Pivot
VESA montáž
Výškově stavitelný
USB nabíjení
Energetická třída
C
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Profesionální
Použití
Herní
Kancelářský
Rozhraní vstup
USB
Rozhraní vstup
USB-C
HDMI
DP
LAN
3,5 mm Jack
3,5 mm Jack
USB hub
Standardní záruka (roky)
5
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
1
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
4
HDMI počet
1
DP počet
HDMI verze
1.4
Úhlopříčka displeje (")
24,1
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
100
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
5,76
Jas (cd/m2)
300