Philips MT 27" 27B2U4601H - 2560x1440, IPS, 120Hz, HDMI, DP, USBhub, USB-C, PD, RJ45, Repro, Pivot, Webkamera
Nová produktivita pracovních procesů Pracujte pohodlně díky technologii SoftBlue a plynulé obnovovací frekvenci 120 Hz. Konektivita USB-C a nastavitelná webová kamera kompatibilní s Windows Hello zvyšují produktivitu díky výkonu a pohodlí, které očekáváte..... více
Běžná cena: 8 042  (-6%)
Na dotaz
Kód: 1681430
Kód dod.: 27B2U4601H/00
EAN: 8721038007282
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
2560x1440
USB Type-C
Jack 3,5 mm výstup
LAN (RJ-45)
USB 3.2 Gen 1
USB
Výbava
Reproduktory
Výbava
VESA montáž
Pivot
Nastavitelná výška
Výškově stavitelný
Kamera
Mikrofon
Webkamera
Automatická regulace jasu
Senzor přítomnosti
USB nabíjení
Daisy-chaining
Dokování NTB
Energetická třída
D
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Použití
Kancelářský
Rozhraní vstup
HDMI
Rozhraní vstup
DP
LAN
USB-C
USB
3,5 mm Jack
DP
USB hub
USB umístění
Vzadu
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
USB-C počet
2
Barevná hloubka (bit)
8
USB počet
3
HDMI počet
1
DP počet
1
HDMI verze
2.1
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
120
Kontrast:1
1500
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
7,25
Jas (cd/m2)
350