Philips MT IPS LED 27" 27B2U6903/00 - IPS panel, 3840x2160, 2xHDMI, DP, Thunderbolt, RJ45, USB 3.2, repro, nast vyska
Použití:Kancelářský; Rozlišení displeje:3840x2160 (4K UHD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Pivot, Nastavitelná výška, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, Thunderbolt; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; USB verze:3.2.... více
Běžná cena: 12 342  (-11%)
Na dotaz
Kód: 1681261
Kód dod.: 27B2U6903/00
EAN: 8712581804749
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Výrobce: Philips
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
3840x2160 (4K UHD)
Rozhraní
USB
Rozhraní
3.5mm Jack
LAN (RJ-45)
USB Type-C
Thunderbolt
Výbava
Reproduktory
Výbava
Nastavitelná výška
Pivot
Redukce blikání (flicker-free)
Energetická třída
E
DP verze
1.4
Typ panelu
IPS
Možnost prodloužené záruky
Ano
Použití
Kancelářský
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
Thunderbolt
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
3
USB verze
3.2
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
8
Thunderbolt počet
1
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
60
Kontrast:1
1000
Doba odezvy (ms)
4
Hmotnost (kg)
7,15
Jas (cd/m2)
350