SAMSUNG MT OLED 27" LS27FG502SUXEN
Použití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:VESA montáž, G-Sync, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.2; Doba odezvy (ms):0.03; Barevná hloubka (bit):10.... více
Běžná cena: 9 990  (-2%)
Skladem > 5 ks
Kód: 10619786
Kód dod.: LS27FG502SUXEN
EAN: 8806097684046
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Samsung
Popis a parametry
Povrchová úprava displeje
Antireflexní
Rozlišení displeje
2560x1440
3.5mm Jack
Výbava
G-Sync
Výbava
HDR
FreeSync
VESA montáž
Energetická třída
G
VESA rozměry
100x100
DP verze
1.2
Typ panelu
OLED
Možnost prodloužené záruky
Ne
Použití
Herní
Rozhraní vstup
DP
Rozhraní vstup
HDMI
3,5 mm Jack
Standardní záruka (roky)
2
Vlastnost
Rovný
Barevná hloubka (bit)
10
HDMI počet
2
DP počet
1
HDMI verze
2.0
Úhlopříčka displeje (")
27
Obnovovací frekvence displeje (Hz)
180
Kontrast:1
Doba odezvy (ms)
0,03
Hmotnost (kg)
3,3
Jas (cd/m2)
200