UBNT UF-SM-PATCH-UPC-APC - UFiber PatchCord UPC/APC, 1,5m, SM

UF-SM-PATCH-UPC-APC obsahuje konektor SC/UPC na jednom konci kabelu a konektor SC/APC na druhém konci, který vám pomůže vybudovat vaši síť GPON. Technické parametry Optika Počet vláken:1 Typ vlákna:Single Mode Průměr jádra [µm]:9/125 Typ leštění:UPC / APC Konektory a rozhraní Optické konektory:SC - SC Fyzikální vlastno... více
52.89 Kč bez DPH
Skladem > 5 ks
64 Kč
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1017560
Kód dod.: UF-SM-PATCH-UPC-APC
EAN: 817882026840
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: Ubiquiti
Popis a parametry

UBNT UF-SM-PATCH-UPC-APC - UFiber PatchCord UPC/APC, 1,5m, SM

UF-SM-PATCH-UPC-APC obsahuje konektor SC/UPC na jednom konci kabelu a konektor SC/APC na druhém konci, který vám pomůže vybudovat vaši síť GPON.

Technické parametry

Optika

Počet vláken:1

Typ vlákna:Single Mode

Průměr jádra [µm]:9/125

Typ leštění:UPC / APC

Konektory a rozhraní

Optické konektory:SC - SC

Fyzikální vlastnosti

Účel:Krytý

Délka [m]:1,5

LSZH (LSOH):Ano

.

UBNT UF-SM-PATCH-UPC-APC - UFiber PatchCord UPC/APC, 1,5m, SM

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
AllComputers - Jan Tobiška
Masarykovo náměstí 42
50346 Třebechovice pod Orebem
Česká republika
IČO: 66790794
DIČ: CZ7205083083
GoPay
Mastercard
Visa
Comgate
ApplePay